Treningi Strzeleckie dotowane ze środków NIW

Dzięki realizowanemu przez nasze stowarzyszenie projektowi „Strzelaj z nami rozwijamy sport strzelecki” finansowanemu w ramach programu noweFIO, ze środków pochodzących z Narodowego Instytutu Wolności, mamy okazję zaprosić Państwa do uczestnictwa w darmowych treningach strzeleckich.

Dzięki realizowanemu przez nasze stowarzyszenie projektowi „Strzelaj z nami rozwijamy sport strzelecki” finansowanemu w ramach programu noweFIO, ze środków pochodzących z Narodowego Instytutu Wolności, mamy okazję zaprosić Państwa do uczestnictwa w darmowych treningach strzeleckich.

W ramach danego treningu strzeleckiego, każda ze zgłoszonych osób wystrzeli po 30 sztuk amunicji z różnego rodzaju broni strzeleckiej w tym po 10 szt. amunicji z pistoletów kalibru 9×19 mm, 10 sztuk amunicji z karabinków 7,62×39 mm i 10 sztuk amunicji z karabinków kalibru 5,56×45 mm. Każde strzelanie realizowane będzie 2 krotnie po 5 sztuk amunicji i realizowane będzie do tarczy sportowej na celność i skupienie. Dodatkowo uczestnicząc w przygotowanym przez nasze stowarzyszenie projekcie zyskają Państwo wiedzę historyczną dotyczącą historii Związku Strzeleckiego, życia i działalności marszałka Józefa Piłsudskiego oraz generała  broni Władysława Andersa.

Co istotne w projekcie można uczestniczyć tylko i wyłącznie 1 raz (tzn. nie ma możliwości uczestnictwa w kilku treningach strzeleckich), a minimalny wiek uczestnika to 14 lat, przy czym musi on posiadać wówczas zgodę opiekuna prawnego.

Poniżej zamieszczamy interaktywne tabele zgłoszeniowe na poszczególne treningi:

  • Trening Strzelecki – 9 września 2022 r. (Klasa Mundurowa z 4 Liceum Ogólnokształcącego z Włocławka)
  • Trening Strzelecki – 12 września 2022 r. (Klasa Mundurowa z Zespołu Szkół Akademickich),
  • Trening Strzelecki – 13 września 2022 r. (Klasa Mundurowa z Zespołu Szkół Akademickich),
  • Trening Strzelecki – 14 września 2022 r. (Klasa Mundurowa z 4 Liceum Ogólnokształcącego z Włocławka)
  • Trening Strzelecki – 19 września 2022 r. ( Klasa Mundurowa z Zespołu Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu)
  • Trening Strzelecki – 20 września 2022 r. ( Klasa Mundurowa z Liceum Ogólnokształcącego im Królowej Jadwigi w Kowalu)

Zabronione jest samodzielne edytowanie komórek dotyczących wieku uczestników. Co istotne jeśli nie udało się Państwu zapisać na dany trening strzelecki jednak w innej grupie wiekowej są jeszcze miejsca to prosimy sprawdzić ponownie wybraną przez Państwa tabelę na dzień przed wybranym treningiem strzeleckim. Jeśli wówczas zostaną miejsca w danej kategorii wiekowej to  zostanie ona odblokowana także i dla innych uczestników wydarzenia.

Aby zapisać się na trening należy:

Krok 1 – wpisać się w interaktywnej tabeli zgłoszeniowej,
Krok 2 – pobrać niżej załączony formularz zgłoszenia, wydrukować go i wypełnić oraz podpisać WSZYSTKIE przeznaczone do tego pola. Osobom niepełnoletnim dodatkowo zgodę wyrażają opiekunowie prawni,
Krok 3 – stawić się z wydrukowanymi i wypełnionymi ankietami w wybranym przez Państwa terminie (na który zapisaliście się w interaktywnej tabeli zgłoszeń powyżej) i podanych godzinach na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego we Włocławku,

Jeśli jakikolwiek z powyżej opisanych kroków lub informacji jest dla Ciebie nie zrozumiały, albo masz jakieś dodatkowe pytania to prosimy o kontakt pod numerem: 794-261-146.

Pobierz ankietę uczestnictwa