Strzelnica

W ramach podpisanej z PZŁ Włocławek umowy dzierżawy terenu – nasze stowarzyszenie dysponuje 75 metrową osią strzelecką wraz z zapleczem gospodarczym oraz wiatami strzeleckimi. Oś strzelecka wyposażona jest w 4 samodzielne stanowiska strzelecka z możliwością montażu tarcz na odległościach 15, 25, 50, 75 metrów.

Strzelnica otwarta jest w każdy pon-czwartek w godzinach 16.00-20.00 oraz w weekendy bez ograniczeń czasowych – każdorazowo po wcześniejszym telefonicznym pod numerem 723 312 170 umówieniu się i rezerwacji terminu z minimum jedno dniowym wyprzedzeniem

KALENDARZ  WYKORZYSTANIA OSI STRZELECKIEJ

Nasze stanowiska strzeleckie umożliwiają strzelanie zarówno leżąc (za pomocą przygotowanych do tego platform) jak i stojąc z wykorzystaniem podręcznego stołu do ułożenia magazynków czy też broni. Strzelnica ponadto wyposażona została w pełen system monitoringu rejestrujący zarówno obraz jak i dźwięk oraz w wiatę, która umożliwia schronienie przed słońcem, zjedzenie posiłków czy odpoczynek po zakończonym strzelaniu.

W ramach otwartych wydarzeń oraz dni klubowych na naszej strzelnicy masz możliwość postrzelania z następującej broni:
– karabinek MSBS GROT kal. 5.56×45,
– karabinek typu kbk AKx39 kal 7.62 w wersjach mini JACK, AKMS, JACK TACTICAL,
– karabinek AR-15 kal. 5.56×45 w wersjach PAC 15, Anderson oraz Diamondback,
– karabinek HOWA 1500 z lunetą PWSa,
– pistoletów kal. 9×19 mm w wersjach (Glock 17, CZ p-10F, CZ p-07, HS XDM, Walther P-99, VIS-100),
– rewolweru na amunicję .32 S&W,
– strzelby Mossberg,
– strzelby VM 12,
– karabinka kal. 22 LR Savage,
– karabinka kal .22 M&P,

Na strzelnicy istnieje także możliwość strzelania ze swojej broni i amunicji – opłata wówczas wynosi 50 zł/os/godzina (plus 30 minut dodatkowe na przygotowanie sobie stanowiska oraz posprzątanie).  W sytuacji kiedy dana osoba chce poprowadzić trening strzelecki dla innych osób nie posiadających broni palnej zobowiązana jest w książce pobytu na strzelnicy dodatkowo okazać osobie obsługującej biuro uprawnienia prowadzącego strzelanie, a także wpisać ich numer do książki pobytu na strzelnicy.